Ak Parti Adayı Havva Yıldırım A Haber’e Konuştu

Ak Parti Adayı Havva Yıldırım A Haber’e Konuştu
ahaber havaAk Parti Güdül Belediye Başkan Adayı bu sabah A Haber’e konuk oldu
Güdül için projelerini anlatan yıldırım ilk canlı yayını olmasına rağmen heyecanını kısa sürede yendi
Başbakan’ın istediği için aday olduğunu belirten yıldırım inşallah memleketimize yararlı oluruz diye konuştu.
Güdül’ü jeotermal ve sağlık sektöründe ileriye taşıyacağını ve organik tarım için ilçe çifcilerini destekleyeceğini söyledi
haberin ayrıntıları videodan izleyebilirsiniz.

 

5,960 total views, 6 views today

“Ak Parti Adayı Havva Yıldırım A Haber’e Konuştu” için 36 cevap

 1. Merve bozkaya diyor ki:

  Güdül için iyi bir reklam oldu. İlçemizin tanıtımı bizim için önemli. Eğer hava hanım kazanırsa ben güdül için önemli bi adım olacağını düşünüyorum. Dikkatler üzerinde olacak başörtülü bayan belediye başkanını hizmet almada kimse kırmaz.

 2. Güdüllü Çifci diyor ki:

  tiftik keçisinin türkiye çapında büyük bir coğunluğunun güdülde yetiştiğini ifade ettiniz bu tiftik keçilerinin otladığı alanı satılığa çıkartarak hayvan sahiplerini mağdur ettiniz bu mağduriyeti nasıl gidermeyi düşünüyorsunuz.

 3. güdüllü diyor ki:

  merve hanım havva yanım daha önce il genel meclis üyeliği görevi yaptı ve bunca sene güdüle hiç bir hizmet gelmedi hatta gelen hizmetleri de başka bölgelere çevirdiğini biliyoruz bunları göz önüne alarak mı bu yorumu yazdınız yoksa bilmiyormusunuz.

 4. Güdül için diyor ki:

  Güdüllü bey unutmayınki Havva hanım belediye başkanı değildi il genel meclis üyesiydi buna rağmen yaptığı aldığı hizmetin birkaçını söylim. Güdüldeki evlerin restorasyonu için ödenek aldı, çağa beldesindeki termal tesisler için ödenek aldı ve büyük ilerleme sağlandı, sorgun barajının düzeltilmesi için büyük ödenek aldı burda halkımızın da barajı temiz tutması iyi kullanması önemli, köylerimizin yapımı için taşlar için ödenek aldı taş deyip geçmeyin köylerde çok önemli çünkü yollar gerçek irili ufaklı bir dolu taş ve çamurdan ibaretti, toki projesinin oluşturulmasında büyük katkı sağladı eksikler için sık sık bağlantılar kurdu. Bunlar aklıma gelenler.. Ha güdül içim yeterli mi değil evet ama bilmenizi isterim ki çalıştı ben belediye başkanı olduğunda çok daha büyük destek alacağını düşünüyorum. Ama siz o kadar ağır o kadar yapıcı olmayan bi şekilde eleştiriyosunuz ki art niyet arıyo insan.. Dilerim güdülümüz için hayırlısı olur.

 5. ERCAN GÜL ANKARA'DAN diyor ki:

  SELAMÜNALEYKÜM ARKADAŞLAR,
  UNUTMAYIN HERŞEY GÜDÜL İÇİN.GÜDÜL İÇİN HANGİ ADAY HAYIRLI OLACAKSA İLK ÖNCE ONUN İÇİN DUA ETMEMİZ GEREKMEZ Mİ? ESKİYİ BİLEMEM AMA BİR BAYANIN BU GÖREVE GELMESİNDEN DOLAYI ALACAĞI DESTEĞİN DAHA FAZLA OLACAĞINI VE MESLEĞİ GEREĞİ DAHA BİLİNÇLİ VE DAHA ÖNCEKİ SİYASİ TECRÜBELERİNDEN DOLAYI DAHA İYİ HİZMET ALACAĞINI VE VERECEĞİNİ DÜŞÜNDÜNÜYORUM.BU DA GÜDÜL İÇİN DAHA HAYIRLI OLACAKTIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.AMA HERŞEY GÜDÜLÜMÜZ İÇİN.HERŞEYİN HAYIRLISI.İNŞALLAH HAYIRLISI OLUR..

 6. yagız diyor ki:

  Havva Yıldırımın bu programdaki söyledikleri, oyumun akıbetinin yine Ak Parti olmasına vesile oldu. Teşekkürler A HABER.

 7. R.ÇİÇEK diyor ki:

  Merhaba
  Ben baş örtüsünün çok faydasını gördüm demek sanki bana dünyevi işlerde fayda sağladığı için takıyorum anlamı çıktı ,oysaki havva hanımın şunu söylemesi daha uygun olmazmıydı ben iman etmiş bir insan olarak,inancımın gereği baş örtüsünü takıyorum.bu konunun siyasete veya seçimlere alet edilmesini istemiyorum,bu islamiyetin gereği ,siyaseten ve size sağladığı faydadan dolayı baş örtü takılması söylemi çok hoş olmadı.

 8. Noname diyor ki:

  Çiçek bey haklısınız parantez içinde de olsa belirtse daha güzel olurdu. Aslında orta 3 te taktım diyerek zaten siyasetten çok daha önce taktığını belirtmiş oldu. Ve burda söylemek istediği güdüllünün başörtüye güzel bi bakış açısıyla bakması ben öyle anladım.. Evet A HABER e güdülün tanıtımı için bu fırsatı verdiği için teşekkürler. Dilerim devamı gelir..

 9. serhat diyor ki:

  Hava Hanım Keşke Adalıkuzu köyü diyebilseydin

 10. Mustafa Kemer diyor ki:

  AKP hükümetinin yanlı politikaları, yapılan hırsızlık ve yolsuzlukları görmezden gelip hala körü körüne particilik yapan hemşehrilerimizi bir kez daha akli selime cagiriyorum. Sırf hukumet partisinden oldugu icin Sn. Yildirim’a destek çıkmak, oyun namus oldugu bilincinde olan Güdül halkı için yanlış bir tercih olacaktır. Muktedirin(RTE) durumu ortada, halk soyulmuş, kazıklanmış ve geçim sıkıntısı çekerken bunlari görmezden gelip hala parti üyeliğini devam ettirip, üstüne üstlük aday olmak bir kez daha gözden geçirilmesi gereken bir karardır. Bunları gözardı edip, adaylığı devam ediyorsa da asagidaki soruları sormadan geçemeyeceğim:
  1. Hükümet partisinden olan belediye ve önceki dönemde il genel meclis üyesi olan mevcut Belediye Baskan adayi Sn. Yildirim ilçemize istihdam ya da katma deger yaratabilecek hangi aktivitelerde bulunmustur?
  2. Hangi projeleri gelistirmistir?
  3. Mevcut projeksiyonu nedir?
  4. İlcemizde meslegi olan kisiler bile Ankara ya da cevre ilcelere göc eder duruma gelmis, ilcede istihdam yaratacak fabrika, okul ve benzeri alanlar olmasi durumunda bile calisacak genc isgucu maalesef ilcemizde kalmamistir. Bu durumda ne düşünmektedir?
  5. Tersine göç için planları var mıdır?

  Saygılarımla.

  Anonim – Mustafa Kemer

 11. HÜSEYİN diyor ki:

  R.ÇİÇEK SİZE AYNEN KATILYORUM İÇİ BOŞ BİR KONUŞMA OLMUŞ BAŞ ÖRTSÜYLE BAŞLADI BAŞ ÖRTÜSÜYLE BİTTİ KISACA İŞ DÖNDÜ DOLAŞTI BAŞ ÖRTÜSÜNE GELDİ İNANDIĞI İÇİN DEGİLDE SANKİ İLGİ GÖRDÜGÜ İÇİN TAKIYORMUŞ İZLENİMİ BIRAKTI TALIHSİZ BİR AÇIKLAMA HAVVA HANIM ADINA ÜZÜLDÜM KEŞKE ÖYLE KONUŞMASAYDI HİÇ BİR İNSANA YATIRIMDAN BAHSETMİYOR HEP TAŞINMAZ YATIRIM ONDA DA İKİDE BİR BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIN DESTEGİYLE DİYOR KENDE PARTİSİ ADINA SANKİ KENDİNE GÜVENİ YOK GİBİ.HAYIRLISI DİYORUM BAŞARILAR

 12. Uğur diyor ki:

  Hüseyin Beye katılıyorum. Büyükşehir Belediye Başkanının Desteği ile diyor devamlı. Ankara’da saltanat var Melih gitse bile oğlu gelecek sanki :) Büyükşehir seçimini elektrikler kesilmezse mutlaka Mansur Yavaş kazanacaktır. Bu durumda Güdül Ne olacak yani. Tamamen desteğe dayalı bir belediye olabilirmi? ne hava hanımın nede melihin şansı yok bu seçimde. Güdül ve ankara yapılan yolsuzluk ve uğursuzlukları görmezden gelmeyecektir. 30 Mart milat olacaktır.

 13. SORGUN diyor ki:

  BİR GÜDÜLLÜ OLARAK DUYDUĞUM BİLDİĞİM KADARIYLA GÜDÜL HALKI TARAFINDAN ÇOKDA İSTENİLEN BİR ADAY OLMADI KAZANIRSADA KENDİ MENFİ DUYGULARIYLA DEĞİLDE ALLAH RIZASI GÖZETEREK
  ÇALIŞAN BİR BAŞKAN OLUR İNŞALLAH.

 14. İZCİ diyor ki:

  İYİ REKLAM

 15. Anketlere bakıyomusun ? diyor ki:

  Mansur yavaş mı? Anketlere bakıyormusun hiç ak parti ile CHP arasında %12 fark var en az istediğin kadar çamur at ak parti için en sağlam yerlerden birisi ankara. Mansur yavaşmış dünün mhplisi bugünün chplisi dönek diyoruz biz. Herneyse Güdül için Büyükşehir’den gelecek her ödenek güdülde yatırım için önemli..

 16. Aferin diyor ki:

  Şöyle söyleseydi böyle söyleseydi.. Yok böyle şeyler arkadaşlar biraz anlayışlı olalım.. Bayanın ilk canlı yanını ufak tefek aksilikler olması normal.. Daha önce hangi güdül belediye başkan adayı ATV gibi kanalda güdülü tanıtmaya çalışmış. Güdülü ve insanını sürekli güzel bi şekilde anlatmaya çalıştı. Kendi reklamından çok güdülün reklamını yaptı. Tebrik ediyorum. Hayırlı çalışmalar diliyorum..

 17. Teşekkür diyor ki:

  Güdül habere bu tarz gelişmeleri bize takip etme fırsatı verdiği için çok teşekkür ederim. Ayrıca Habercilik ve internet medyacılığı konusunda güzel ilerliyorsunuz, canı gönülden tebrik ederim.

 18. Uğur diyor ki:

  Hangi anketler ”Alo Fatih” anketleri mi? :) Diyelim ki anketlere inanmak gerek Akp Güdül adayı sonuncu oldu bu ankette hatta bu sitede :) Çamur at iz kalsınmış püf diyorum bu kadar olmaz diyorum. Yatak odalarında çıkan kasalar para sayma makineleri ayakkabı kutularında çıkan milyon dolarcıklar. Bu kadar somut bir olaya çamur diyorsanız afedersiniz ama siz çamursunuz. Hırsızlığı görüp güdülce tabir kızıl yetimin hakkını yerseniz veya yiyenlere destek olursanız bu vebalin altında hem bu dünyada hem ahirette kalırsınız.

 19. Komik diyor ki:

  İstediğin ankara anketine bakabilirsin. Halkla yüze yüz yapılan anketler olsun ama. Demogojiye gerek yok. Klasik CHP zihniyeti. Senin zihniyetinde olan doğan haber ajansı anketlerine de bakabilirsiniz. Güdüldrki anket yüze yüz görüşme şeklinde yapılıp yayınlanmadı bu sitede evinde interneti olmayanlar ne yapcak o yüzden komiksin. Halk nasıl bi operasyon yapılmaya çalışıldığını gördü sen burda kendini yırtsanda bunu değiştiremezsin sabaha kadar masal oku. Düzenlenen operasyonu 3 4 farklı olayın hükümeti yıpratmak için Birr araya getirildiğini tarafsız olmayan savcıları paralel yapıyı herkes biliyo. Fırsatçı CHP’li seni.

 20. alparslan aydoğan diyor ki:

  selamün aleyküm
  öncelikle çok olumlu buluyorum başarılarınızın devamını dliyorum kesinlike oyum sizin

 21. Selçuk DÖnmez diyor ki:

  GÜZELİM MEMLEKETİME OLDUĞU GİBİ GÜDÜL’ EDE YAZIK OLACAK!!! DESENE GEMİ GEMİ, KUTU KUTU, KASA KASA GİDENLER GERİ GELİRSE GÜDÜL DE CENET OLUR.

 22. Saliha çetin diyor ki:

  Güdülün geleceği için önemli oylama, hava hanımı destekliyorum genç ve dinamik bi bayan. Başarılar.. Ak partiye çamur atanların bu memlekete eleştiriden başka ne kattığını merak ediyorum..

 23. Mustafa Kemer diyor ki:

  Selcuk Bey,

  Anlasilmasi güc bir körlük var halkın üzerinde.
  Sanki halk enayi yerine koyulmamis, kendi parasi calinmamis gibi hala savunuyor, oyun var üzerimizde diye parcaliyorlar kendini ve buna da inaniyor insanlar… Oyun cok acik, cok iyi ve sistematik düzenlenmis bir soygun ve yolsuzluk oyunu.

  12 Ulusal TV ve Gazete, 250 koseyazarı bunlar icin calisiyor, neden cunku bu kanal ve gazetelerin patronlari kat-trilyonlarca ihale aliyor bunlardan. Ağız ve burunlarına kadar pislige gömülü durumdalar ama halk malesef görmüyor.

  Güdül’de parti degil kisi kazanır. Durcan Sagirli Ve Nurettin Bey arasinda gecer yaris. Belediyecilik gecmisi olmasi sebebiyle Nurettin Bey’in daha faydali olacagi kanaatindeyim. Umarim herkes mutlak dogrular üzerine tercihlerini kullanır..

  M. Kemer

 24. Ertem bulut diyor ki:

  Ak parti düşmanları her seçim öncesindeki gibi hortladı. Yine başladılar kendileri gibi düşünmeyen herkesi kör sağır aptal olarak nitelendirmeye. Istedikleri kadar çamur atsalar ak partiyi bu şekilde yıpratamazlar. Ak parti sessiz çoğunluğun mazlum insanların sesi. Recep Tayyip Erdoğan’a güneviyorum. İnşallah ak parti güdülde de ipi göğüsleyecektir.

 25. HÜSEYİN diyor ki:

  DEGERLİ ARKADAŞLAR HERKEZİN YORUM VE ELEŞTERİSİNE SAYGILI OLACAĞIZ GÜDÜL BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN BÜTÜN BELEDİYE BAŞKAN ADYALARINI ELEŞTİRECEGİZ AMA YAPICI VE GERÇEKLERİ GÖZ ARDI ETMEDEN GÜDÜLE ŞEÇİLECEK BELEDİYE BAŞKANI ANKARADA BÜYÜK ŞEHİR İKTİDAR VEYA MUHAFELET DEKİ BELEDİYE BAŞKANININ GÖLGESİNDE YÜRÜYÜP ONUN ELİNE BAKARSA GÜDÜLE HİÇBİR KATKISI OLMAZ NEDİNİ İSE KANUNEN HAKKI HAKLARA VE YETKİLER SAHİPLER ÖRNEK ANKARA BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MELİH GÖKCEK 5 YIL ÖNCEDEN BİLİYORDU GÜDÜL BELEDİYENİN BU BÖLGEDE TEK BELEDİYE OLACAGINI SORUYORUM GÜDÜLE VE HÜSEYİN BAŞKANA MELİH BEY GÜDÜL BELEDİYESİN NE VERMİŞ GELELİM HAYYA YILDIRIMIN ADAYLIĞINA HAVVAN HANIMIMIN ADAYLIĞI KEŞİNLEŞİNCE OLUŞUMDA YER ALAN ARKADAŞLAR SAF DEGİŞTİRDİ VE İLÇE YÖNETİMİDE İSTİFA ETTİLER BUNLARIDAMI PARALEL YAPI İSTİFA İTTİRDİ NEYMİŞ KADIN ADAYMIŞ BEYLERİN ZORUNA GİTMİŞ KADIN ADAYI İÇLERİNE SİNDİREMEMİŞLER BUDA GÜZEL PEKİ HAVVA YILDIRIM İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ İKEN HAVVA YILDIRIM YANINIZA ALMADAN GÜDÜL DIŞINA ÇIKAMIYORDUNUZ O ZAMAN İÇİNİZE SİNİYORDUD ŞİMDİMİ ŞİNMEDİ AYNI ARABAYA BİNDİNİZ AYNI KAPTAN YEMEK YEDİNİZ NE OLDU O ZAMANDA AYNI CİNSİYETTE DEGİLMİŞDİNİZ ERKEK OLDUGUNUZ YENİ AKLINAZ ĞELDİ YOKSA HAVVA YILDIRIM BİZE ZIRNIK YEDIRİRMİZ DİYE KAÇTINIZMI İNSAN DAVA ARKADAŞINI SATMAZ DİK DURUR EN İYİ MAKAM VE MEVKİ BUDUR HAVVA YILDIRIM SATTINIZ.GÜDÜLE GELECEK BELEDİYE BAŞKANI ÖNCE KENDİNE GÜVENECEK KENDİ AYAKLARI ÜSTÜNDE DURACAK BÜTÜN GÜDÜLÜN HAKLARINI SÖKE SÖKE KENDİ ALACAK ÖYLE YOK İKTİDAR PARTİSİ YOK BÜYÜK ŞEKİR YARDIMI FALAN BUNLARI GEÇİN GÜDÜLLÜ KİMSENİN ELİNE BAKMAZ HAKINIDA SÖKE SÖKE ALIR BİZE BÖYLE BAŞKAN LAZIM SAYGILARIMLA.

 26. krall diyor ki:

  Allahaşkına yapmayın ya,ben bir ak partiliyim ve çamur falan atmıyorum partime,sadece kişilere karşı eleştirim,ordan ödenek aldı burdan ödenek aldı,nerde hani,evlerin resterasyonu,kilit taşı ıvır zıvır şeyler bunlar karın doyurmaz,taşınmazlarlada bu memleket ilerlemez,ikide birde büyükşehirin desteği,hükümetimiz desteği,tamam eyvallah da,biz güdüllü olarak dilenci değiliz kardeşim,kendi yağıyla kavrulan kendi imkanlarını yaratan bir güdül için projeci ve yaratıcı bir başkan istiyoruz artık.anlaşılıyorki,başörtüsü amaç değil araç olarak kullanılmış hep.

 27. bertaraf diyor ki:

  ATV DEGİL a Haber izlemedigin bile belli yandaşcı

 28. M. Kemer diyor ki:

  Ertem Bulut isimli arkadas youtube’da http://www.youtube.com/watch?v=lgLJIGrT_xM bir basbakan iki erdogan’i izleyin de görün bakalin sessizlerin sesi kimsesizlerin kimi neler soz verip neler yap(ma)mış. Millet ile dalga geciyor beyefendi, enayi yerine koyulmaktan, soyulmaktan, yandasa iltimastan artik biktik! Bunlar kafanizda olusturdunuz imaj ile ortusen kisiler degil, müslümanlıkla alakaları yok, ceplerini ve menfaatlerinden oteyi düsünmez bunlar! Anlayın artık. Deli gibi ses kayitlari geziyor ortada kim zalim kim mazlum anlayin.. Milletin a…na k…yocagiz diyor milyarlarca dolar is verdikleri gazete TV sahibi müteahhitler… Hepsi de RTE’ye muhtac ve baglamis ellerini ve agizlarini. Gıkını cıkartamıyorlar.. Hala mazlumu oynamayi, yipratmaya calisiyorlar demeyi birakin. Çaldılar mı çaldılar, fakir fukaranın hakkını yediler mi yediler. Budur kardesim daha otesi yok!!!!!

 29. krall diyor ki:

  güdül için kardeşim,diyorsun diyorsun hala, belediye başkanı olduğunda çok daha büyük destek alacağını düşünüyorum diyorsun,belediye başkanı olmasını bırak,10 yıldır il genel meclisinde değilmiydi,kendileri ve bazı milletvekilleri,bu güdüldeki gurubun dağılmasını istemiyor ak teşkilattakileri kasdediyorum,neden termallerin olduğu yerdeki menfaatleri deşifre olmasın diye,hala anlamadığınız memleketin istikbali değil,kendi çıkarları olduğunu görememeniz,ve göremediğiniz bişey daha aylarca anketler,temayüller yapıldı,hepsinde öne çıkan bi tane bağımsız aday var,ve bu halkın iradesinde olan sonuçlar,bunlar hiçe sayılarak tepeden inme aday gösterilirse bazıları,17 aralık olur,31 mart.partimize dil uzatmayız ama adaletli ve dürüst siyaset yapmayanlarında yanında olmayız….

 30. Murat atak diyor ki:

  Güzel bilinçli bi soru ve bu soruya Melih bey son seçim konuşmasında cevap verdi. Inşallah dedikleri projeyi yapınca herşey daha iyi olcak. Mantıklı güzel bi proje, bu sorunu yansıttığınız için de teşekkür ederim

 31. Cahil diyor ki:

  Niye izlemeyeyim arkadaşım cahilliğini belli etme A haber ATV haberin kısa adı ATVnin haber kanalı.. Hemen çirkinleşin ancak.

 32. Serdar ak diyor ki:

  Hiç bişey sizi burda insanlara görmeden ispatlamadan kul hakkı yiyormuş yada menfaatleri için aday oluyo hakkı deme hakkı vermez eğer diyecekseniz ispatlamanız gerek, beğenirsin beğenmezsin o senin görüşün ama biraz adam olsan provake etmez ispatlayamayacağın iftiralar atmazdın.. Hep çirkin bayağı iftira dolu yorumlar, güdüllüyü yanlış yansıtan çamurdan çıkma bi adamsın. ” Birine çamur atacaksan unutma çamur önce senin eline bulaşır. ” ama sen alışıksın belliki.

 33. sadece bir soru diyor ki:

  bu evler için ödenek alındıya,yanyana 4 evin 3ü boyanırken arada atlanan evler neyin nesi,ben buna anlam veremedim,şu ev neden boyanmadı denildiğinde ya ödenek bitti denildi ,her mahallede bu tarz evler var restorasyonu yapılmamış ,o ev sahiplerine baktığın zamn belediye başkanıyla pek araları iyi olmayan insanlar ve nedense ödenek bitişi bu insanlara denk gelmiş…BAZEN GERÇEKLERİ KONUŞURKEN AÇIK KONUŞUN DEĞİLMİSİNİZ OYLARINI BİR ALTINA SATTI DİYENLER NEREDESİNİZ BU KELİMEYİ DIŞARDA KONUŞUYORSUNUZ VARSA BİLDİĞİNİZ BURADADA KONUŞUNDA HERKEZ ÖĞRENSİN,ŞİMDİ NEDEN SUSUYORSUNUZ YOKSA SİZDEMİ ALTIN BEKLİYORSUNUZ VARSA BÖYLE BİŞEY,HER İLÇE İLERİYE GİDER ŞU 20 YILDA GÜDÜLE BİR BAKIN NE HALE GELDİ GENÇLER İŞSİZ AMA NEDENSE BELLİ KESİM YÜKÜNÜ TUTMUŞ,ERZURUMDA BİR BELEDİYE BAŞKANININ YAPTIĞI ŞEY ŞU İŞİ OLAN OLMAYAN HER EVE EN AZ ASGARİ ÜÇRET KADAR GELİR SAĞLAYACAĞIM DEDİ VE YAPTI.. HALKA GELİR LAZIM LAF DEĞİL

 34. Mustafa Kemer diyor ki:

  Cinli’nin dedigi gibi, balik tutmayi öğret balik verme.
  Nitekim hükümet partisinin destegi balik vermedir. AK-KECI verecekmis I. Melih Gokcek; – bu tarz politikalari tarim bakanligi programa alir ve yapar yıllardır; lakin basarisi tartismalidir.

  Katma degerli olan, para getirecek olan ayağı basan hic bir proje yok malesef.

  Termal otel olayini gelistirdiniz diyelim, hizmet sektorune niteliksiz adam yetistirmekten oteye gidemez, oysa ki katma degerli, güdül insanina, yöresine has, tersine göcü özendirecek, tüketim değil üretim ve satış gücünü arttıracak ve aynı zamanda da istihdam ve gelir saglayacak projeler olmali.

  Maalesef, adayların somut gelir/proje yaratacagi elle tutulur seyler gözükmüyor, birisi hükümet destegi, digeri makam arabasi ve maastan vazgecme ve kendine kaynak yaratacak projeler yapma, diğer adaylar bilmem ne yapacaklar. Daha alacak cok yol var.

  Adaylarin her biri kendi alanlarında cok basarili insanlar olabilirler, ama is belediye yönetmeye gelince durum biraz daha farkli…

  Umarim güdül icin en dogrusu secilir.

  Esen Kalin,

  M. Kemer

 35. İZCİ diyor ki:

  BİR DAHA İZLE İKİSİ AYRI KANAL A HABER AYRI ATV AYRI HABER KANALI KİMİN CAHİL OLGU YAZDIDINDAN BELLİ

 36. Haklısın diyor ki:

  Haklısın belli kimin nasıl yazdığından :) arkadaşım sana aynı kanallar diyen olmadı. ” A haber ” ATV nin resmi haber kanalıdır. Yani tamamen ATV ye bağlı ulusal kanaldır. ATV haber yerine adını ”A haber” olarak kısaltmıştır. ATV bi haber kanalı değildir ayrıca sosyo kültürel vs her dalda yayın yapan bi kanaldır. Umarım biraz aydınlanmışsındır. Tabi önce radarları açman gerek.. Kör olmaman gerek.

Bir Cevap Yazın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
genel
Portal Teması : Wptr.Co